AKTUALNE MIASTO
REZERWACJE:
508 141 760
URODZINY:
536 901 907
 • DJ MALEC
  Ikona klubowego Śląska! Legendarny DJ Piramidy!
 • DJ KID
  To Wy tworzycie to miejsce oraz ten klimat!
 • DJ S-MOON
  Ikona naszego klubu! Jest zawsze tam gdzie coś się dzieje!
 • DC-LUCK
  To tutaj odbywają się najlepsze imprezy!
 • DJ RO-BEE
  Klubowicze są tutaj zdecydowanie najlepsi!
 • DJ BOLEK
  Gwarancja udanej i niezapomnianej imprezy!
 • Andy - Base Attack
  Z muzyką związany od niepamiętnych czasów!
 • DJ GOULIANO
  Pozytywnie zakręcony w Muzyce!
NASI REZYDENCI
Wybierz interesującą Cię salę muzyczną i przeglądaj profile rezydentów!
WYBIERZ INNĄ SALĘ:
REZYDENCI SALI KLUBOWEJ
 • DJ MALEC
  DJ Malec - pochodzi z Siemianowic Śl, przez kilka lat dowodził chorzowską PIRAMIDĄ jako manager, będąc jej główną gwiazdą. Od zawsze kocha dobrą muzykę i przez wszystkie lata swojej kariery doskonali swój kunszt DJa stając się profesjonalistą wkładającym w muzykę wiele serca. Jako jeden z niewielu polskich dj-ów zapraszany był do wystepów na największych polskich imprezach jak: MAYDAY, SUNRISE, VIVA BEACH PARTY, AMSTERDAM DANCE MISSION, RMI EXPLOSION, ELECTROCITY, TUNNEL CARNIVAL czy TOXICATOR. Zawsze stara się przekazać maksimum pozytywnej energi..
 • DJ KID
  ..to dj z powodzeniem działający na śląskiej scenie muzycznej od roku 1998. Jego ulubionym stylem muzycznym jest house, choć nie jest to jedyny styl pojawiający się w jego setach. Silne zainteresowanie muzyką od młodych lat, kiedy rozkręcał szkolne imprezy, wpłynęło na bogate doświadczenie i szeroką znajomość różnych stylów muzycznych. Jak sam przyznaje, najważniejsze jest wyczucie publiczności i granie dla niej, a miły odbiór tego co tworzy jest dla niego czymś naprawdę bardzo przyjemnym. Do osiągnięć KiDa można także dołączyć singiel DJ Kid - Boogie Time, który powstał w 2007 roku we współpracy z Mbrotherem. Nagranie firmuje wytwórnia JPlanet Entertainment.
 • DJ S-MOON
  Pochodzący z Chorzowa Dj, który pierwsze kroki za konsoletą stawiał w 2001 roku. Klubem, w którym zaczynał była chorzowska Piramida, gdzie do samego końca był rezydentem i to właśnie tam grając imprezy u boku najlepszych dj'ów zdobywał doświadczenie, umiejętności i pewność siebie. Aktualnie rezydent Pomarańczy, oraz exlusive resident klubów Casanova (Ciche) oraz Akropol (Czchów). W swoich setach odzwierciedla swój temperament i enregię będącą jego najmocniejszą stroną.
 • DC-LUCK
  Łukasz Gębala "DC-LUCK" pochodzi z Bielska-Białej. Jak sam o sobie mówi - nałogowy imprezowicz! Kocha emocje i atmosferę bawiących się ludzi, która pozwala mu czerpać z tego pozytywną energie. Na co dzień daje ludziom to czego pragną wchodząc do klubu! Nie trzeba mu mówić co znaczy zadowolony klubowicz a jego sety są nieobliczalne, energiczne i pełne pomysłowych muzycznych aranżacji. Do muzyki podchodzi zawsze całym sercem. Dzięki swemu uporowi i ogromnej pasji do muzyki stał się najmłodszym z rezydentów Klubu Pomarańcza, gdzie do dnia dzisiejszego możecie go najczęściej usłyszeć!
 • DJ RO-BEE
  Urodzony na Śląsku, od młodości interesował się muzyką wszelakiego rodzaju. Swoją przygodę z konsoletą rozpoczął w wieku 19 lat i jak widać opłaciło się, to właśnie dziś jedna z bardziej rozpoznawalnych postaci śląskiego clubbingu . W swojej kilkuletniej karierze ma za sobą występy w wielu liczących się klubach południowej polski jak i eventach , przykładowo: SUMMER HOUSE MUSIC, PREMIUM FESTIVAL czy też SUMMER CARS PARTY. Granie u boku gwiazd światowego formatu to już dla niego nic nowego, gdyż miał przyjemność zaprezentować się na wspólnych imprezach z takimi postaciami jak: Hardwell, ATB, Lexy&K-Paul, Mr.X, Dj Tonka…. Obecnie rezydent jednej z największej sieci klubów rozrywki muzycznej w Polsce a mianowicie „ POMARAŃCZY GROUP
 • Andy - Base Attack
  BASE ATTACK ( Andrzej Hołubowicz ) - DJ i producent muzyczny , twórca takich hitów jak " Nobody Listens to Techno" czy "Techno Rocker" (wydanych min. w USA , Niemczech oraz granych w klubach na całym świecie). Karierę producenta rozpoczął w roku 1995 a od roku 2003 pojawia się również w klubach jako DJ (min. "exclusive resident" w klubach "Pomarancza"). Swoją muzyczną karierę związał także z pracą jako producent utworów i remixów dla polskich i zagranicznych wykonawców takich jak: KOMBII, Stachursky, ALEXANDRA, Candy Girl, Mirami, Pewex , Alexander Rybak , Movetown czy Sash. W 2010 roku zaprosił do współpracy jednego z najbardziej utalentowanych wokalistów r`n`b – Jay`a Delano. Efektem jest ich wspólny singiel "LOVE & MUSIC".
 • DJ GOULIANO
  GOULIANO - to jeden z najpopularniejszych djów na południu Polski.Pierwsze kontakty muzyczne zaczynał od kolekcjonowania płyt i czasopism. Jego zainteresowania doprowadziły do objęcia rezydentury w 1998 roku w historycznym klubie Techno-Planet tam zagrał u boku takich gwiazd jak ,Westbam,Mark Spoon,Talla 2 xlc,Angelo Mike,Ralf Drastic i wielu innych. Za konsoletą spełnia swoje marzenia i sprawia olbrzymią przyjemność publiczności. Od roku 2003 do 2010 Rezydent oraz Menager Muzyczny klubu WYŻSZY WYMIAR w Katowicach. Ostatnie 11 lat był ścisle związany z klubem Klimat w Bielsku Białej gdzie obejmował stanowisko MENAGERA MUZYCZNEGO oraz DJ -a. Obecnie jest rezydentem sieci klubów POMARAŃCZA także na stale Rezyduje w klubie UKŁAD w Oświęcimiu oraz w Klubie ONYX w Tarnowskich Górach. Ponad 17 lat doświadczenia w branży pozwal mu na swobodny kontakt z publicznością oraz odpowiednio dobraną selekcje muzyczną dla danego wydarzenia.
zamknij