AKTUALNE MIASTO
REZERWACJE:
508 141 760
URODZINY:
536 901 907
 • DJ MALEC
  Ikona klubowego Śląska! Legendarny DJ Piramidy!
 • DJ S-MOON
  Ikona naszego klubu! Jest zawsze tam gdzie coś się dzieje!
 • DC-LUCK
  To tutaj odbywają się najlepsze imprezy!
 • DJ RO-BEE
  Klubowicze są tutaj zdecydowanie najlepsi!
 • Andy - Base Attack
  Z muzyką związany od niepamiętnych czasów!
Poznaj nasz klub - Klub Pomarańcza Bielsko-Biała

Klub Pomarańcza w Bielsku-Białej to obecnie najnowocześniejszy obiekt rozrywkowy w regionie. Całkowicie wyremontowany w 2018 roku.

W Klubie Pomarańcza znajdują się indywidualnie zaaranżowane dwa niezależne parkiety muzyczne z różnorodną muzyką co pozwala naszym gościom na zabawę w rytm muzyki którą znają z radia, najlepszych klubów na świecie czy festiwali.

Wyjątkową przestrzeń klubu tworzy również karczma, z dużym kominkiem oraz prężnie działającą restauracją serwującą dania obiadowe, fast food, czy nawet pizzę z pieca!

Ponad to 2 niezależne klimatyzowane VIP ROOM-y mogących również całkowicie odizolować się od przestrzeni rozrywkowej.

Nowością jest PRIVATE ROOM - który pomieści aż 40 osób. To strefa przeznaczona dla osób chcących zorganizować swoją imprezę okolicznościową. Istnieje również możliwość zagospodarowania w tej strefie własnego baru co jest dodatkowym niespotykanym nigdzie indziej dodatkiem.

Z nowości, które spotkacie w Pomarańczy w Bielsku-Białej jest w sezonie letnim Grill Bar na zewnątrz, zaaranżowany w klimacie steampunk. To bardzo klimatyczne miejsce serwujące dania z grilla na świeżym powietrzu.

Obiekt został wyposażony w pełny monitoring a nad bezpieczeństwem klubowiczów, zarówno w środku jak i na zewnątrz czuwa profesjonalna ochrona.

W Klubie zostało zainstalowane nagłośnienie porównywalne z największymi salami koncertowymi w kraju. Ponadto system oświetlenie daje oszałamiające efekty dzięki najnowocześniejszej technologii oraz pełnej automatyzacji z dźwiękiem tworząc niesamowite wrażenia podczas każdej z imprez.

Od wielu lat dbamy o rozrywkową cześć miasta, teraz w całkowicie zmienionej Pomarańczy!

Pomarańcza - Bielsko-Biała
ul. Grażyńskiego 38
Zapraszamy!

zamknij