WYBRANE MIASTO: KATOWICE
ZMIEŃ MIASTO
NASI REZYDENCI
Wybierz interesującą Cię salę muzyczną i przeglądaj profile rezydentów!
WYBIERZ INNĄ SALĘ:
REZYDENCI SALI KLUBOWEJ
  • DJ MALEC
    DJ Malec - pochodzi z Siemianowic Śl, przez kilka lat dowodził chorzowską PIRAMIDĄ jako manager, będąc jej główną gwiazdą. Od zawsze kocha dobrą muzykę i przez wszystkie lata swojej kariery doskonali swój kunszt DJa stając się profesjonalistą wkładającym w muzykę wiele serca. Jako jeden z niewielu polskich dj-ów zapraszany był do wystepów na największych polskich imprezach jak: MAYDAY, SUNRISE, VIVA BEACH PARTY, AMSTERDAM DANCE MISSION, RMI EXPLOSION, ELECTROCITY, TUNNEL CARNIVAL czy TOXICATOR. Zawsze stara się przekazać maksimum pozytywnej energi..
  • DJ S-MOON
    Pochodzący z Chorzowa Dj, który pierwsze kroki za konsoletą stawiał w 2001 roku. Klubem, w którym zaczynał była chorzowska Piramida, gdzie do samego końca był rezydentem i to właśnie tam grając imprezy u boku najlepszych dj'ów zdobywał doświadczenie, umiejętności i pewność siebie. Aktualnie rezydent Pomarańczy, oraz exlusive resident klubów Casanova (Ciche) oraz Akropol (Czchów). W swoich setach odzwierciedla swój temperament i enregię będącą jego najmocniejszą stroną.
  • DC-LUCK
    Łukasz Gębala "DC-LUCK" pochodzi z Bielska-Białej. Jak sam o sobie mówi - nałogowy imprezowicz! Kocha emocje i atmosferę bawiących się ludzi, która pozwala mu czerpać z tego pozytywną energie. Na co dzień daje ludziom to czego pragną wchodząc do klubu! Nie trzeba mu mówić co znaczy zadowolony klubowicz a jego sety są nieobliczalne, energiczne i pełne pomysłowych muzycznych aranżacji. Do muzyki podchodzi zawsze całym sercem. Dzięki swemu uporowi i ogromnej pasji do muzyki stał się najmłodszym z rezydentów Klubu Pomarańcza, gdzie do dnia dzisiejszego możecie go najczęściej usłyszeć!
zamknij