AKTUALNE MIASTO
REZERWACJE:
513 600 300
URODZINY:
536 901 907
  • DJ MALEC
    Ikona klubowego Śląska! Legendarny DJ Piramidy!
  • DJ S-MOON
    Ikona naszego klubu! Jest zawsze tam gdzie coś się dzieje!
  • DC-LUCK
    To tutaj odbywają się najlepsze imprezy!

NOWE MIEJSCE - LEGENDARNY KLIMAT

Po 8 latach działalności i blisko 2000 imprez, w legendarnym miejscu przy ul. Matejki 3, pora na zmiany. Prawdziwą rewolucję. Najwyższy czas zmienić wszystko, aby być na szczycie trendów światowej rozrywki. Dzięki nowemu miejscu jest to możliwe. Stworzymy klub na dachu Katowic, dzięki któremu Pomarańcza wskoczy na nowy - niedostępny do tej pory poziom.

Jesteśmy pewni, że to krok w przód dla całej Pomarańczowej społeczności.

Już dziś możemy Was zapewnić, że nowa Pomarańcza będzie lokalem na miano XXI wieku. W samym centrum Katowic, jeszcze bliżej Was przy ulicy Mickiewicza 4 (katowicki rynek, budynek Skarbka).

Na co możecie liczyć? Lokal z zapierającym dech w piersiach widokiem na całe Katowice. Klimatyzowana powierzchnia ponad 1700m2 z ultra nowoczesnym systemem oświetlenia, wspieranym przez innowacyjne rozwiązania wizualno-sceniczne, systemem nagłośnienia najwyższej klasy hi tech Audio, ale to nie wszystko... do klubu wjedziecie windami z panoramicznym widokiem na centrum życia Katowic.

Jedno jest pewne - luty 2019 otwarcie najnowocześniejszego kompleksu rozrywkowego na południu Polski - Waszej Pomarańczy.

zamknij