CURRENT CLUB
RESERVATIONS:
513 600 300
 • DJ MALEC
  Ikona klubowego Śląska! Legendarny DJ Piramidy!
 • DJ KID
  To Wy tworzycie to miejsce oraz ten klimat!
 • DJ S-MOON
  Ikona naszego klubu! Jest zawsze tam gdzie coś się dzieje!
 • DC-LUCK
  To tutaj odbywają się najlepsze imprezy!
 • DJ BOLEK
  Gwarancja udanej i niezapomnianej imprezy!
 • DJ GOULIANO
  Pozytywnie zakręcony w Muzyce!
NASI REZYDENCI
Wybierz interesującą Cię salę muzyczną i przeglądaj profile rezydentów!
WYBIERZ INNĄ SALĘ:
REZYDENCI SALI KLUBOWEJ
 • DJ MALEC
  DJ Malec - pochodzi z Siemianowic Śl, przez kilka lat dowodził chorzowską PIRAMIDĄ jako manager, będąc jej główną gwiazdą. Od zawsze kocha dobrą muzykę i przez wszystkie lata swojej kariery doskonali swój kunszt DJa stając się profesjonalistą wkładającym w muzykę wiele serca. Jako jeden z niewielu polskich dj-ów zapraszany był do wystepów na największych polskich imprezach jak: MAYDAY, SUNRISE, VIVA BEACH PARTY, AMSTERDAM DANCE MISSION, RMI EXPLOSION, ELECTROCITY, TUNNEL CARNIVAL czy TOXICATOR. Zawsze stara się przekazać maksimum pozytywnej energi..
 • DJ KID
  ..to dj z powodzeniem działający na śląskiej scenie muzycznej od roku 1998. Jego ulubionym stylem muzycznym jest house, choć nie jest to jedyny styl pojawiający się w jego setach. Silne zainteresowanie muzyką od młodych lat, kiedy rozkręcał szkolne imprezy, wpłynęło na bogate doświadczenie i szeroką znajomość różnych stylów muzycznych. Jak sam przyznaje, najważniejsze jest wyczucie publiczności i granie dla niej, a miły odbiór tego co tworzy jest dla niego czymś naprawdę bardzo przyjemnym. Do osiągnięć KiDa można także dołączyć singiel DJ Kid - Boogie Time, który powstał w 2007 roku we współpracy z Mbrotherem. Nagranie firmuje wytwórnia JPlanet Entertainment.
 • DJ S-MOON
  Pochodzący z Chorzowa Dj, który pierwsze kroki za konsoletą stawiał w 2001 roku. Klubem, w którym zaczynał była chorzowska Piramida, gdzie do samego końca był rezydentem i to właśnie tam grając imprezy u boku najlepszych dj'ów zdobywał doświadczenie, umiejętności i pewność siebie. Aktualnie rezydent Pomarańczy, oraz exlusive resident klubów Casanova (Ciche) oraz Akropol (Czchów). W swoich setach odzwierciedla swój temperament i enregię będącą jego najmocniejszą stroną.
 • DC-LUCK
  Łukasz Gębala "DC-LUCK" pochodzi z Bielska-Białej. Jak sam o sobie mówi - nałogowy imprezowicz! Kocha emocje i atmosferę bawiących się ludzi, która pozwala mu czerpać z tego pozytywną energie. Na co dzień daje ludziom to czego pragną wchodząc do klubu! Nie trzeba mu mówić co znaczy zadowolony klubowicz a jego sety są nieobliczalne, energiczne i pełne pomysłowych muzycznych aranżacji. Do muzyki podchodzi zawsze całym sercem. Dzięki swemu uporowi i ogromnej pasji do muzyki stał się najmłodszym z rezydentów Klubu Pomarańcza, gdzie do dnia dzisiejszego możecie go najczęściej usłyszeć!
 • DJ GOULIANO
  GOULIANO - to jeden z najpopularniejszych djów na południu Polski.Pierwsze kontakty muzyczne zaczynał od kolekcjonowania płyt i czasopism. Jego zainteresowania doprowadziły do objęcia rezydentury w 1998 roku w historycznym klubie Techno-Planet tam zagrał u boku takich gwiazd jak ,Westbam,Mark Spoon,Talla 2 xlc,Angelo Mike,Ralf Drastic i wielu innych. Za konsoletą spełnia swoje marzenia i sprawia olbrzymią przyjemność publiczności. Od roku 2003 do 2010 Rezydent oraz Menager Muzyczny klubu WYŻSZY WYMIAR w Katowicach. Ostatnie 11 lat był ścisle związany z klubem Klimat w Bielsku Białej gdzie obejmował stanowisko MENAGERA MUZYCZNEGO oraz DJ -a. Obecnie jest rezydentem sieci klubów POMARAŃCZA także na stale Rezyduje w klubie UKŁAD w Oświęcimiu oraz w Klubie ONYX w Tarnowskich Górach. Ponad 17 lat doświadczenia w branży pozwal mu na swobodny kontakt z publicznością oraz odpowiednio dobraną selekcje muzyczną dla danego wydarzenia.
zamknij